Sizin İçin Yönetiyoruz 

Sevdiklerinizle daha rahat zaman geçirebilmeniz için yönetimi bize bırakın.

Yaşam Alanlarınızı Mutluluğa Dönüştürüyoruz 

Alanında uzman personellerden oluşan firmamız size A 'dan Z 'ye yönetim hizmetleri sunmaktadır.

Birlikte Bir Bütünüz 

Tüm hizmetleri bir noktada birleştirerek daha da güçleniyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

 
TÜM YÖNETİM BİRİMLERİ TEK BİR NOKTADA!

Mari Yönetim olarak komple yönetim ve güvenlik hizmetleri ile yanınızdayız.

  • A'dan Z'ye Yönetim Hizmetleri
  • Tam Teşekküllü Güvenlik Hizmetleri
  • Profesyonel Bakım ve Onarım Hizmetleri
  • Görsel Düzenleme ve Peyzaj Hizmetleri
  • Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri

Referanslarımızdan Bazıları

 

Bizi tercih eden müşterilerimiz en güçlü desteğimizdir.

Yüksek Kalite Hizmet Nasıl Sunulur?

 
Mari Yönetim ve Özel Güvenlik hizmetlerinin yüksek kalite hizmet sırları...

İkametgah bir insanlık hakkıdır. Tarihsel süreçte güvenlik önlemleri her döneme göre artmıştır. Zira yaşamınızın güvenliğini ölçemezsiniz, yalnızca onu hissedersiniz.

O halde, algılanabilir bir güvenlik çabasına girilmelidir. Bu da ancak uluslar arası standartlarda profesyonellerce sosyokültürel entegrasyonda oluşturulmuş ve mütemadiyen güncellenen bir güvenlik yöntemi ile mümkün olur.

Maalesef; bir çok Site Yönetimi, personel/malzeme/eğitim/prosedür dörtgeninden oluşan Verimli Güvenlik Çabasının yalnızca personel ayağı ile güvenlik işlevini yerine getirmeye çalışmaktadır. Oysa her profesyonel çaba, takım çalışması ve çalışmanın operasyon dörtgeni ile oluşmuş organizasyonla güvenlik hissiyatına ulaşabilir. Güvenlik hizmeti özelliğinden dolayı departmantal değil operasyoneldir.

Her organizasyon gibi yönetim organizasyonu da belli bir hizmet için vardır. Ancak diğerlerine göre farklılık göstererek; güvenlik tepkiye etkiseldir. Herhangi bir sorun ile karşılaşılmadığı süre boyunca kendi rutini içinde güvenlik hissiyatını vermesinin yanında her daim müdahaleye hazırlıklı olmalıdır. Bu hazırladığın altyapının devamlılığı için ise refleksif ön pozisyonlar için devamlı prova, bilgi paylaşım alışkanlığına ihtiyaç duyulur. Sonuçta güvenlik "bekçilik" diğer tanımla beklemek üzerine kurulu olamaz, olmamalıdır. Net olarak güvenlik, ilgi-bilgi-etki-tepki devinimli bir radar fonksiyonu orataya koyan özelliktedir. Güvenlik ekibi; yönetmeni üzerinde devamlı ilgi-bilgi safhasında rutini izlerken etki ve tepkiye yani aktif operasyon için mütemadiyen öğrenen, gelişen özelliklerde olmalıdır.

Mari Yönetim